Matgrupp Venture Home Aleyna 224/324 med 6 Asta Stolar
fr.21 369 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Asta stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Aintwood/Konstrotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Grå, Svart |
| Dynfärg | Grå, Svart |
