Matgrupp Venture Home Aleyna 224/324 med 6 Copacabana Karmstolar
fr.20 929 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Aleyna med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 2240 till 3240 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2240-3240 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 192,5 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 465 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 405 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Färg | Svart, Svart/Grå, Vit/Grå |
