Matgrupp Venture Home Alma med 4 Virya Stolar
fr.15 925 kr
Välj variant

Alma med 4 Virya Stolar
15 925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Alma från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Virya matstolar med stolsben i aluminium och sits i rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Alma från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Virya matstolar med stolsben i aluminium och sits i rep.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Bredd: 60 cm
- Djup: 62,5 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Bredd: 60 cm
- Djup: 62,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Polyester/Rep |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Alma |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart, Vit |
