Matgrupp Venture Home Ande med 4 Budy Matstolar
fr.12 909 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Budy matstolar med en ram i aluminium.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Budy matstolar med en ram i aluminium.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Ande |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart, Vit |
