Matgrupp Venture Home Ande med 4 Cubb Recliner Matstolar
fr.11 825 kr
Välj variant

Ande med 4 Cubb Recliner Matstolar
11 825 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Cubb matstolar med stolsben i aluminium och sits i textilene.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Cubb matstolar med stolsben i aluminium och sits i textilene.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 110 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 110 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Ande |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart, Vit |
