Matgrupp Venture Home Ande med 4 Livia MatstolarSvart
11 915 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Livia matstolar med en ram i aluminium.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Livia matstolar med en ram i aluminium.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 42,7 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 42,7 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21281 |
| Rygghöjd | 50,5 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Form bord | Rund |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sittdjup | 45,5 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Svart |
| Diameter | 120 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sitthöjd | 42,7 cm |
| Serie | Ande |
| Antal Sittplatser | 4 |


