Matgrupp Venture Home Ande Vit med 4 Lumo MatstolarGrå
8 209 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Lumo matstolar med en ram i stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Lumo matstolar med en ram i stål.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21295 |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Färg | Grå |
| Diameter | 120 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Ande |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



