Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Hollywood Stolar
7 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Berfin med 6 Hollywood Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar i metall och vit Aintwood. Gruppen kräven lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Berfin med 6 Hollywood Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp för utomhusbruk. Denna grupp levereras med ett bord med stomme och ben i aluminium och en bordsskiva i akacia och sex karmstolar i metall och vit Aintwood. Gruppen kräven lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Mått Bord
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19039 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Färg | Trä/Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Material | Akacia/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |









