Matgrupp Venture Home Berfin med 6 Perla Matstolar
15 339 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Berfin med sex stycken Perla stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 1950 mm
- Höjd: 350 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 600 mm
- Djup: 1950 mm
- Höjd: 350 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 2050 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18804 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 73,5 cm |
| Färg | Akacia/Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia/Textilene/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Berfin |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |





