Matgrupp Venture Home Borneo Bord med 6 Copacabana StolarSvart
15 869 kr

Borneo Bord med 6 Copacabana Stolar
Svart
15 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En praktisk matgrupp till alla tillfällen! Det rektangulära matbordet Borneo har följsamma former med en ribbad bordsskiva som böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i det slitstarka materialet aluminium. Här i stilren design med våra svarta matstolar från serien Copacabana. Stolarna har en rak nordisk design i aluminium och sits i textilene samt är stapelbara för smart förvaring. Här får du en genomtänkt matgrupp med alla rätt! Bordets mått: 200x100x75cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En praktisk matgrupp till alla tillfällen! Det rektangulära matbordet Borneo har följsamma former med en ribbad bordsskiva som böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i det slitstarka materialet aluminium. Här i stilren design med våra svarta matstolar från serien Copacabana. Stolarna har en rak nordisk design i aluminium och sits i textilene samt är stapelbara för smart förvaring. Här får du en genomtänkt matgrupp med alla rätt! Bordets mått: 200x100x75cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23332 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium,Textilene |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | Borneo/Copacabana |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
