Matgrupp Venture Home Break Bord med 4 Bois Stolar
Rek. pris 12 049 kr
fr.9 735 kr
Välj variant

Break Bord med 4 Bois Stolar
9 735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med 4st matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak, sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 150x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med 4st matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak, sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 150x90cm.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Break/Bois |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Grön, Svart |
| Material | Aintwood,Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
