Matgrupp Venture Home Break Bord med 4 Malina Stolar
fr.10 795 kr
Välj variant

Break Bord med 4 Malina Stolar
10 795 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 14-16 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här matgruppen imponerar med sitt trendsäkra blickfång och höga komfort! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 150x90.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här matgruppen imponerar med sitt trendsäkra blickfång och höga komfort! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 150x90.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aintwood,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Break/Malina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Natur, Svart |
