Matgrupp Venture Home Break Bord med 6 Bois Stolar
fr.14 369 kr
Välj variant

Break Bord med 6 Bois Stolar
14 369 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 14-16 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 200x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 200x90cm.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Break/Bois |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Natur/Grön, Natur/Svart |
| Material | Aintwood,Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
