Matgrupp Venture Home Break Bord med 6 Malina Stolar
fr.13 705 kr
Välj variant

Break Bord med 6 Malina Stolar
13 705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den perfekta kombinationen av hög komfort och stilren design! Det rektangulära matbordet Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Förläng sommaren måltider när du sitter i en bekväm och mysig matgrupp! Bordets mått: 200x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den perfekta kombinationen av hög komfort och stilren design! Det rektangulära matbordet Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Förläng sommaren måltider när du sitter i en bekväm och mysig matgrupp! Bordets mått: 200x90cm.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aintwood,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Break/Malina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Natur, Natur/Svart |
