Matgrupp Venture Home Break Ø120 cm med 4 Break Stolar
Rek. pris 8 439 kr
fr.7 335 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i perfekt kombination med fällbara matstolar från samma serie. En genomgående matgrupp i modern design går aldrig ur tiden - enkel att matcha och tidlös i sitt utformande.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i perfekt kombination med fällbara matstolar från samma serie. En genomgående matgrupp i modern design går aldrig ur tiden - enkel att matcha och tidlös i sitt utformande.
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Break positionsstol
Total höjd: 107,5 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 45 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Break positionsstol
Total höjd: 107,5 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 67 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Aluminium |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 450 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart |
