Matgrupp Venture Home Caisa 220 med 6 Lotta Matstolar
18 975 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Caisa med sex stycken Lotta stolar.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 635 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 2200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 203 cm
- Höjd till undersida bord: 70 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 635 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 2200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 203 cm
- Höjd till undersida bord: 70 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18138 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Färg | Akacia/Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 475 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Lotta |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Nej |





