Matgrupp Venture Home Canne med 4 Cave Karmstolar
19 875 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Canne med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Cave matstolar med en ram i naturlig bambu och grå sittdyna. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Canne med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Cave matstolar med en ram i naturlig bambu och grå sittdyna. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 68,5 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 68,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21443 |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Färg | Brun |
| Diameter | 100 cm |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 46,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Canne |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



