Matgrupp Venture Home Canne med 4 Jimbo Vikbara Matstolar
11 679 kr

Canne med 4 Jimbo Vikbara Matstolar
11 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Canne med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Jimbo matstolar med en ram i akacia och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Canne med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Jimbo matstolar med en ram i akacia och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 106 cm
- Bredd: 56,8 cm
- Djup: 74 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 106 cm
- Bredd: 56,8 cm
- Djup: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21445 |
| Rygghöjd | 67 cm |
| Färg | Brun |
| Diameter | 100 cm |
| Material | Stål/Akacia/Polyester |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 52,5 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 47,4 cm |
| Serie | Canne |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |








