Matgrupp Venture Home Chane med 4 Legi Matstolar
12 935 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Legi matstolar med en ram i svart stål. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Legi matstolar med en ram i svart stål. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21463 |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Chane |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |








