Matgrupp Venture Home Cot med 4 Lindos StolarSvart
10 275 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Cot med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Lindos matstolar med en ram i stål och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Cot med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Lindos matstolar med en ram i stål och en sits i rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21457 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Cot |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



