Matgrupp Venture Home Denver med 4 Anna Stolar
Rek. pris 8 209 kr
fr.7 759 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Denver med fyra stycken Anna stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1200 mm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1200 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Denver |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart/Grå, Svart/Svart |

