Matgrupp Venture Home Denver med 4 Lina Stolar
fr.7 059 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med det klassiska och moderna matbordet Denver kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Lina. Låt denna matgrupp bli till hemmets hjärta och centrala mittpunkt för umgänge med familj och vänner!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med det klassiska och moderna matbordet Denver kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra bekväma matstolar Lina. Låt denna matgrupp bli till hemmets hjärta och centrala mittpunkt för umgänge med familj och vänner!
Bord
120x70x74 cm
Stol
54,5x47x78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42,5 cm
- Sittbredd: 39 cm
Enklare montering krävs.
120x70x74 cm
Stol
54,5x47x78 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42,5 cm
- Sittbredd: 39 cm
Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Denver |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Grå, Svart |
