Matgrupp Venture Home Denver med 4 Lindos Stolar med Armstöd
Rek. pris 9 925 kr
8 259 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med matbordet Denver och matstolarna Lindos med sits i brunt vävt rep får du en klassisk och nätt matgrupp som står sig över tid. En perfekt kombination som passar på nästan vilken uteplats som helst!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med matbordet Denver och matstolarna Lindos med sits i brunt vävt rep får du en klassisk och nätt matgrupp som står sig över tid. En perfekt kombination som passar på nästan vilken uteplats som helst!
Mått Denver bord
Total höjd: 72 cm
Total längd: 120 cm
Total bredd: 70 cm
Höjd till bordsskiva: 69 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 85 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 66 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 72 cm
Total längd: 120 cm
Total bredd: 70 cm
Höjd till bordsskiva: 69 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 85 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 66 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18916 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Material | Polyesterrep, stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Denver |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |




