Matgrupp Venture Home Denver med 4 Lindos Stolar
fr.7 759 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Denver har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart aintwood. Matchas med 4 st Lindos stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Denver har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart aintwood. Matchas med 4 st Lindos stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Bedd: 69 cm
- Längd: 120 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Bedd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Bedd: 69 cm
- Längd: 120 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Bedd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Denver |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Latte, Svart, Svart/Grå |
