Matgrupp Venture Home Dolly med 4 Matstolar
7 759 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Dolly med fyra stycken Siri stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 690 mm
- Höjd: 720 mm
- Längd: 1200 mm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 580 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 690 mm
- Höjd: 720 mm
- Längd: 1200 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18609 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Dolly |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |





