Matgrupp Venture Home Douglas med 6 Meya Matstolar
16 615 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Douglas har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart glas. Matchas med 6 st Meya matstolar i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Douglas har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart glas. Matchas med 6 st Meya matstolar i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 193 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 77 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Längd: 193 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 77 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21588 |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas/Teak/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Douglas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |








