Matgrupp Venture Home Elvira med 6 Minos MatstolarSvart
14 469 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Elvira från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Minos matstolar med stolsben i aluminium och sits i rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Elvira från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Minos matstolar med stolsben i aluminium och sits i rep.
Bord
- Längd: 100 cm
- Bredd: 214 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 100 cm
- Bredd: 214 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21173 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Rep/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Elvira |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |




