Matgrupp Venture Home Elvira med 6 Simba Matstolar
13 175 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Elvira från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Simba matstolar med stolsben i vit aluminium och sits i vit textilene.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Elvira från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Simba matstolar med stolsben i vit aluminium och sits i vit textilene.
Bord
- Längd: 214 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 58 cm
- Längd: 214 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 58 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21169 |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Akacia/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Elvira |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



