Matgrupp Venture Home Erica med 6 Cane Stolar
24 309 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Erica från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Cane matstolar med en ram i rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Erica från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 6 stycken Cane matstolar med en ram i rotting.
Bord
- Längd: 214 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 54 cm
- Djup: 63 cm
- Längd: 214 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 76 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 54 cm
- Djup: 63 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21168 |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Foam |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Erica |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





