Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 4 Lina Stolar
8 879 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stilren kombination av minimalism och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i charmig kombination med 4st svarta matstolar från serien Lina. Stolens sotiga, svarta färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Möblera på altanen eller i uterummet och bjud in till härliga måltider framöver! Bordets mått: 150x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En stilren kombination av minimalism och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i charmig kombination med 4st svarta matstolar från serien Lina. Stolens sotiga, svarta färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Möblera på altanen eller i uterummet och bjud in till härliga måltider framöver! Bordets mått: 150x90cm.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23361 |
| Färg | Natur/Svart |
| Material | Aintwood,Aluminium,Stål |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Garcia/Lina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |





