Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 4 Lindos Stolar
9 175 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den perfekta kombinationen av minimalistisk och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i smakfull kombination med 4st bruna matstolar från serien Lindos. Stolen har en trendig design med sits i brunt rep och ramkonstruktion i svart stål. Här får du ett modernt blickfång till din uteplats och en trivsam matgrupp till alla måltider! Bordets mått: 150x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den perfekta kombinationen av minimalistisk och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i smakfull kombination med 4st bruna matstolar från serien Lindos. Stolen har en trendig design med sits i brunt rep och ramkonstruktion i svart stål. Här får du ett modernt blickfång till din uteplats och en trivsam matgrupp till alla måltider! Bordets mått: 150x90cm.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23360 |
| Färg | Brun/Svart |
| Material | Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Garcia/Lindos |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |





