Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 4 Malina Stolar
fr.10 339 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Robust, klassiskt och inbjudande! Med den här matgruppen kan du enkelt möblera uterummet eller altanen modernt och bekvämt. Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 150x90.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Robust, klassiskt och inbjudande! Med den här matgruppen kan du enkelt möblera uterummet eller altanen modernt och bekvämt. Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i korgflätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 150x90.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aintwood,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Garcia/Malina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Natur, Natur/Svart |
