Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 4 Tablas Stolar
9 465 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En kaxig svart matgrupp i Skandinavisk design - perfekt för din uteplats! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i matchande kombination med 4st av våra moderna matstolar från serien Tablas. Stolen har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart färg. Skapa ett blickfång som imponerar och sitt bekvämt i sommar! Bordets mått: 150x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En kaxig svart matgrupp i Skandinavisk design - perfekt för din uteplats! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i vacker aintwood och kryssade bordsben i svart aluminium. Här i matchande kombination med 4st av våra moderna matstolar från serien Tablas. Stolen har en industriell stil och är tillverkad i slitstarkt aluminium i en sotig svart färg. Skapa ett blickfång som imponerar och sitt bekvämt i sommar! Bordets mått: 150x90cm.
Bord
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 150 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23364 |
| Färg | Natur/Mörkgrå |
| Material | Aintwood,Aluminium |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Garcia/Tablas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |





