Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 6 Bois Stolar
fr.16 399 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trendigt, slitstarkt och smart - en matgrupp med alla rätt! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Här i unik kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak, ram i stål och sits i rep. Den genomtänka kombinationen ger dig en personlig matgrupp som står sig över tid! Bordets mått: 200x100cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Trendigt, slitstarkt och smart - en matgrupp med alla rätt! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Här i unik kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak, ram i stål och sits i rep. Den genomtänka kombinationen ger dig en personlig matgrupp som står sig över tid! Bordets mått: 200x100cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Garcia/Bois |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Svart, Svart/Grön |
| Material | Aintwood,Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
