Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 6 Break Stolar
11 399 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett ljust och fräscht blickfång på din altan! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i smakfull aintwood och kryssade bordsben i vit aluminium. Här tillsammans med våra fällbara matstolar från samma serie: Break. Stolen har en sits i vit textilene och stolsben i vit aluminium. Den fällbara funktionen ger dig en praktisk stol med hög komfort. Gör dig redo för ett enastående uteliv i sommar! Bordets mått: 200x100cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett ljust och fräscht blickfång på din altan! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i smakfull aintwood och kryssade bordsben i vit aluminium. Här tillsammans med våra fällbara matstolar från samma serie: Break. Stolen har en sits i vit textilene och stolsben i vit aluminium. Den fällbara funktionen ger dig en praktisk stol med hög komfort. Gör dig redo för ett enastående uteliv i sommar! Bordets mått: 200x100cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 107 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 107 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23382 |
| Material | Aintwood,Aluminium |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Garcia/Break |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





