Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 6 Lina Stolar
fr.12 645 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stilren kombination av minimalism och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Här i charmig kombination med matstolar från serien Lina. Stolens mjuka färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Möblera på altanen eller i uterummet och bjud in till härliga måltider framöver! Bordets mått: 200x100cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En stilren kombination av minimalism och robust design! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Här i charmig kombination med matstolar från serien Lina. Stolens mjuka färg och smala utförande i stål ger ett tidlöst och luftigt intryck. Möblera på altanen eller i uterummet och bjud in till härliga måltider framöver! Bordets mått: 200x100cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aintwood,Aluminium,Stål |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Garcia/Lina |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå/Svart, Svart |
