Matgrupp Venture Home Garcia Bord med 6 Malina Stolar
fr.14 825 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med den här matgruppen kan du enkelt möblera uterummet eller altanen modernt och bekvämt! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 200x100cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med den här matgruppen kan du enkelt möblera uterummet eller altanen modernt och bekvämt! Vårt rektangulära matbord Garcia har en klassisk design med en bordsskiva i aintwood och kryssade bordsben i aluminium. Matstolarna tillhör serien Malina och står sig garanterat över tid. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Bjud in till många härliga måltider utomhus framöver! Bordets mått: 200x100cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 47 cm |
| Material | Aintwood,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Serie | Garcia/Malina |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå/Svart, Svart, Svart/Natur |
