Matgrupp Venture Home Kenya 152/210 med 6 Siri Matstolar
24 309 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Kenya med sex stycken Siri stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1520 till 2100 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kenya med sex stycken Siri stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1520 till 2100 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 1000 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 132,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 1000 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 132,5 cm
- Höjd till undersida bord: 56,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18768 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Aleyna |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |



