Matgrupp Venture Home Kenya Rund med 2 Levi Stolar
fr.3 835 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Diameter | 70 cm |
| Material | Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Kenya |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Latte, Svart |
