Matgrupp Venture Home Kiara 120 med 4 Positionsfåtöljer
12 979 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kiara med fyra stycken Kiara positionsfåtöljer.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 620 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1050 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 94 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 620 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1050 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 94 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18669 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 61 cm |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |






