Matgrupp Venture Home Kiara 180/240 med 6 Positionsfåtöljer
22 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Kiara med sex stycken Kiara positionsfåtöljer. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1800 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kiara med sex stycken Kiara positionsfåtöljer. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1800 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 620 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1050 mm
Mått Bord
- Bredd: 1200 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1800-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 620 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1050 mm
Mått Bord
- Bredd: 1200 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1800-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18649 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 61 cm |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Oval |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |





