Matgrupp Venture Home Kiara 180/240 med 6 Stolar Med Armstöd
14 039 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Kiara med sex stycken Kiara stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1800 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kiara med sex stycken Kiara stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1800 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 890 mm
Mått Bord
- Bredd: 1200 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1800-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 890 mm
Mått Bord
- Bredd: 1200 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1800-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18651 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 430 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 560 mm |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Oval |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |





