Matgrupp Venture Home Kiara 195/295 med 8 Lova Stolar
21 845 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Kiara med åtta stycken Lova stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1950 till 2950 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kiara med åtta stycken Lova stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1950 till 2950 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 535 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1100 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1950-2950 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 138 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 535 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1100 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1950-2950 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 138 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18725 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Färg | Svart/Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Teak/Aintwood/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 455 mm |
| Sitthöjd | 455 mm |
| Sittbredd | 410 mm |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |





