Matgrupp Venture Home Kiara Ø 120 med 4 Thea MatstolarSvart/Teak
10 155 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Kiara med fyra stycken Thea stolar.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 63 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 560 mm
- Djup: 600 mm
- Höjd: 870 mm
Mått Bord
- Höjd: 750 mm
- Diameter: 1200 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 63 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18667 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Färg | Svart/Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 410 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 420 mm |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |





