Matgrupp Venture Home Lina Bord med 6 Galera Stolar
18 195 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett inbjudande blickfång på din altan! Vårt rektangulära matbord från serien Lina har en minimalistisk design i en mjuk beige färg. Tillverkad i beige stål med en tunn toppskiva och lätt utsvängda ben. Här tillsammans med våra populära matstolar från serien Galera. Stolen har en modern färg i valnöt och smakfullt utförande i flätat korgmaterial. Ramkonstruktionen i aluminium är robust med höga armstöd för extra komfort och ett härligt sittdjup som gör att du sitter bekvämt länge. Njut av härliga måltider i sommar! Bordets mått:200x90cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett inbjudande blickfång på din altan! Vårt rektangulära matbord från serien Lina har en minimalistisk design i en mjuk beige färg. Tillverkad i beige stål med en tunn toppskiva och lätt utsvängda ben. Här tillsammans med våra populära matstolar från serien Galera. Stolen har en modern färg i valnöt och smakfullt utförande i flätat korgmaterial. Ramkonstruktionen i aluminium är robust med höga armstöd för extra komfort och ett härligt sittdjup som gör att du sitter bekvämt länge. Njut av härliga måltider i sommar! Bordets mått:200x90cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23421 |
| Färg | Beige/Brun |
| Material | Aluminium,Rotting |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Lina/Galera |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |






