Matgrupp Venture Home Lina med 6 Lina StolarBeige/Svart
13 775 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En läckert matchande matgrupp från serien Lina är precis vad som behövs för att fräscha upp uteplatsen i sommar. Bordet har en minimalistisk design i stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Stolarna är stilrena i skandinavisk design, tillverkade i stål och passar utmärkt i både uterummet och ute på altanen. Den smala designen gör stolarna lättanpassade och enkla att möblera. Här får du en matgrupp som står sig över tid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En läckert matchande matgrupp från serien Lina är precis vad som behövs för att fräscha upp uteplatsen i sommar. Bordet har en minimalistisk design i stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Stolarna är stilrena i skandinavisk design, tillverkade i stål och passar utmärkt i både uterummet och ute på altanen. Den smala designen gör stolarna lättanpassade och enkla att möblera. Här får du en matgrupp som står sig över tid!
Bord
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Längd: 200 cm
Stol
Bredd: 47 cm
Djup: 78 cm
Höjd: 54,5 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Längd: 200 cm
Stol
Bredd: 47 cm
Djup: 78 cm
Höjd: 54,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22728 |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Material | Aluminum |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 390 mm |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Stolar | 6 |
| Antal Sittplatser | 6 |





