Matgrupp Venture Home Lina med 6 Lindos Stolar
14 595 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En modern kulör-matchning som skapar ett modemedvetet intryck i uterummet. Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med svarta matstolar från serien Lindos. Stolarna har stilrent smala ben i svart stål och en sits i slitstarkt rep. Stolen är också stapelbar för praktisk förvaring.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En modern kulör-matchning som skapar ett modemedvetet intryck i uterummet. Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med svarta matstolar från serien Lindos. Stolarna har stilrent smala ben i svart stål och en sits i slitstarkt rep. Stolen är också stapelbar för praktisk förvaring.
Mått Lina matbord
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22730 |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Material | Stål |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Serie | Lina |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Toppskiva | Aluminium |
| Färg | Beige/Svart |
| Antal Sittplatser | 6 |






