Matgrupp Venture Home Lina Ø120 cm med 4 Copacabana Stolar
11 099 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben som ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Copacabana. Stolarna är stapelbara med en sits i textilene och ram i aluminium. Gör dig redo för ett enastående uteliv i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben som ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Copacabana. Stolarna är stapelbara med en sits i textilene och ram i aluminium. Gör dig redo för ett enastående uteliv i sommar!
Mått Lina matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 55,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74,0 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 55,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22742 |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 41,4 mm |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



