Matgrupp Venture Home Lina Ø120 cm med 4 Slit Stolar
16 279 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben. Här i modemedveten kombination med matstolar från serien Slit. Stolarna har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort. Sitt bekvämt och njut av trivsamma måltider!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rund bordsskiva och lätt utsvängda bordsben. Här i modemedveten kombination med matstolar från serien Slit. Stolarna har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort. Sitt bekvämt och njut av trivsamma måltider!
Mått Lina matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74 cm
Mått Slit motsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 120 cm
Höjd till bordsskiva: 74 cm
Mått Slit motsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22739 |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Färg | Beige/Svart |
| Diameter | 120 cm |
| Material | Aluminium, bomull, skum, polyester |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



