Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 4 Aleyna Stolar
15 079 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Aleyna stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Aleyna stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1080 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1080 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18557 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 460 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |






